Oferty nieruchomości Oferty nieruchomości Oferty nieruchomości Oferty nieruchomości

Wyszukiwarka

Polityka cookies

Ta strona korzysta z plików cookie, by zapewnić najwyższą jakość usług, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarkidowiedz się więcej.

Polub nas!

O nas

Jesteśmy nowoczesną firmą zorientowaną na sukces. Kreatywność i ambicja to cechy charakteryzujące zespół firmy i jej właściciela

Działamy skutecznie i profesjonalnie. Jesteśmy po to, aby wykonać powierzone nam zadanie dbając o interes Klientów. Potencjałem firmy jest doświadczenie w zasobie ludzkim właściciela firmy oraz osób przez wiele lat z nim współpracujących w szeroko pojętym obszarze nieruchomości

Począwszy od skomplikowanych regulacji prawnych, postępowań o zwrot nieruchomości wywłaszczonych, negocjacji i realizacji z sukcesem dużych transakcji rynkowych, dalej nadzoru nad zarządzaniem potężnym zasobem nieruchomości, poprzez uczestnictwo i prowadzenie projektów komercjalizacji dużych obiektów usługowo-biurowych i pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Dobrze znana nam jest tematyka nieruchomości z obciążeniami, zajętymi hipotekami w trakcie postępowań egzekucyjnych, windykacyjnych i innych.
Nie boimy się trudnych wyzwań.

Sprawdzić to możesz przychodząc do nas i powierzając nam swoją sprawę.
Namacalne potwierdzenie naszego sukcesu może stanowić zrealizowanie przy udziale naszych partnerów inwestycji kompleksu domów w zabudowie szeregowej.

Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę transakcji. Gwarantując jej pełne bezpieczeństwo.

Klienci.którzy zostali pzrez Firme obsłużeni i powierzyli jej swoje tematy wiedzą jak o nich dbano i walczono o sprawę jak taka pojawiała sie konieczność.

Firma dziękuje wszystkim tym ,którzy zawierzyli ,dali się przeprowadzić pzrez rózne zawiłości tematyki i miło było jak na końcu dziękowali.

Jest to najlepsza i najważniejsza ocena dla Firmy i jej pracowników oraz współpracowników.

Dziękujemy i polecajcie nas swoim znajomym i bliskim wszystkim tym ,którym możemy pomoc w tematyce nieruchomości.

Licencja pośrednika:


 

Zobacz i zapraszamy!