Oferty nieruchomości Oferty nieruchomości Oferty nieruchomości Oferty nieruchomości

Wyszukiwarka

Polityka cookies

Ta strona korzysta z plików cookie, by zapewnić najwyższą jakość usług, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarkidowiedz się więcej.

Polub nas!

Doradztwo finansowe

Monitorujemy rynek finansów, co jest możliwe dzięki współpracy z bankami, firmami i instytucjami finansowymi. W ten sposób możemy służyć pomocą przy doborze korzystnego kredytu, pozyskania środków na zakup nieruchomości lub realizację inwestycji, służąc radą i wsparciem przy realizacji Państwa planów.


Dzięki naszej Kancelarii Prawnej trudne zagadnienia jesteśmy gotowi zawsze zweryfikować.

 

Expander powstał w 2000 roku jako portal internetowy, który miał pośredniczyć w sprzedaży produktów finansowych. Pierwszym większościowym akcjonariuszem spółki był Softbank. Szybko jednak okazało się, że klienci w Polsce nie byli jeszcze gotowi na sprzedaż produktów finansowych wyłącznie przez internet. W związku z tym Expander zmienił swój model funkcjonowania stając się pierwszą firmą doradztwa finansowego na polskim rynku. Pierwszy oddział Expander został otwarty w grudniu 2001 roku w Warszawie.

W 2003 roku 100% udziałów  Expander kupiła spółka GE Investments, należąca do koncernu General Electric. Natomiast w grudniu 2007 roku 60% akcji spółki nabył fundusz Innova Capital. W 2010 roku Innova Capital powiększyła swoje udziały do 100% stając się jedynym właścicielem Expandera.

Od lipca 2012 roku prezesem firmy jest Andrzej Oślizło. Funkcję wice-prezesa pełni Bartosz Niewiadomski.

 

logo-notusa_.jpg

Jedna z największych firm doradztwa finansowego w Polsce Dom Kredytowy NOTUS S.A. Doradcy kredytowi DK NOTUS współpracują z ponad dwudziestoma pięcioma bankami. Nasz doradca ma wieloletnie doświadczenie w kontaktach z bankami, wie na co należy zwrócić uwagę, jakie dokumenty przygotować. Dzięki indywidualnej opiece doradcy oraz utrzymywaniu bardzo dobrych relacji z bankami szybko i skutecznie otrzymają Państwo pozytywnie rozpatrzony wniosek kredytowy i staną się właścicielami Swojej nieruchomości.

Doradca finansowy: Agnieszka Perlicka

Dom Kredytowy Notus S.A.
ul. Podgórna 5a
61-828 Poznań 

tel. 725 994 843
e-mail: agnieszka.perlicka@dknotus.pl

 

SH Konsulting

Maciej Sypniewski

Tel: +48 500 198 430

e-mail: maciej.sypniewski@shkonsulting.pl